38 (067) 411 44 14

Про Froggy

FROGGY™ - це комплекс препаратів, здатний забезпечити ефективну очистку води, її оптимальну якість, а також безпеку і комфорт користувачів басейнів.

"Ключовий принцип FROGGY™ – стабільно висока якість реагентів по доступній ціні."

Наші партнери знають нас як надійну компанію, яка завжди надає необхідну підтримку і оперативне реагування на запити клієнтів. З нашими партнерами ми будуємо довгострокові взаємовигідні відносини.

Продукція FROGGY™ вперше була представлена на ринці України в 2014 році в рамках виставки «Аква Терм 2014» в м. Київ і сьогодні займає більше 20% басейнового ринку. На сьогоднішній день продукція FROGGY™ реалізується по всій території України. Наша продукція знайшла своє застосування в басейнах різноманітного призначення, розміру і рівня складності виконання.

Виробничі потужності

Продукція FROGGY™ виготовляється в цеху «Спеціальних реагентів», який являється структурним підрозділом ОДО «ПХЗ «Коагулянт». Цех запущений в грудні 2016 року. Виробничі приміщення загальною площею більш 3000 м2 оснащене новітнім технологічним обладнанням і системою контроля температури в автоматичному режимі. Керівництво ОДО «ПХЗ «Коагулянт» продовжує здійснювати інвестиційну діяльність, завдяки якій підвищується продуктивність виробництва при незмінно високому рівня якості продукції FROGGY™.

9 основних принципів діяльності компанії і бренду FROGGY

СТАБІЛЬНО ВИСОКА ЯКІСТЬ ПО ДОСТУПНІЙ ЦІНІ

Ми являємося крупним спеціалізованим підприємством з більш ніж 70-річним досвідом виробництва широкого спектру хімічних препаратів для різноманітних областей використання. У виробництві ми використовуємо тільки якісну сировину, яка постачається за прямими контрактами безпосередньо від виробників. Широка база постачальників і високі об’єми споживання дозволяють нам отримувати кращі пропозиції на сировину, що дає нам можливість установлювати конкурентні ціни на нашу продукцію.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Вся лінійка препаратів FROGGY™ проходить внутрішній контроль якості і сертифікована в відповідності з вимогами МОЗ України.

БЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я

Відвідування басейну – це насамперед оздоровлення і отримання позитивних емоцій. Як правило, відвідувачі не мають відповідних знань про особливості функціонування басейну та водо підготовку. Користувачі басейну не повинні відчувати дискомфорт, викликаний неякісною хімічною продукцією або її некоректним використанням. Продукція FROGGY™ дозволяє зробити відвідування басейну не тільки комфортним, а й же повністю безпечним.

ЕКОНОМІЧНОСТЬ У ВИКОРИСТАННІ

Кожний реагент FROGGY™ має максимально допустиму концентрацію діючої речовини, що тим самим знижує витрати препаратів, зношування дозуючого обладнання, а також затрати на логістику.

ТІЛЬКИ ДЛЯ ПРОФЕССІОНАЛІВ

Наш пріоритет – робота з професіональними інжиніринговими компаніями, які спеціалізуються  на будівництві та обслуговуванні басейнів.

ГНУЧКА ЦІНОВА ПОЛІТИКА

Ми пропонуємо нашим клієнтам гнучкі умови співпраці, які краще за все відповідають цілям і вигідні обом сторонам.

БЕЗПЕРЕБІЙНІСТЬ ПОСТАВКОК

Виробничо-логістична система виробництва забезпечує наявність складського запасу готової продукції, що дозволяє оперативно здійснювати відвантаження продукції, в тому числі і в «гарячий сезон».

ЗРУЧНА ЛОГІСТИКА

Мінімальне замовлення – 1 палета (600 – 1 000 кг). Ми надаємо різні варіанти поставок готової продукції на склад клієнта: само вивіз, сприяння відділу логістики заводу в пошуку транспорту або єкспресс-поштою (Нова Пошта, Делівері і т.д.). Палетні норми замовлення Ви зможете знайти в розділі «дилерам».

ШВИДКІСТЬ ОБРОБКИ ЗАМОВЛЕННЯ

На протязі 24 годин Ваше замовлення буде опрацьоване. Ви можете буди впевнені, що отримаєте замовлення в повному об’ємі і в обумовлений термін.

Що про нас говорять?