38 (067) 411 44 14

Про завод

Пологівський хімічний завод «Коагулянт»

– найбільше інноваційне підприємство хімічної галузі України, яке спеціалізується на розробці і промисловій адаптації сучасних технологій в області водо підготовки, очищенні стічних вод, згущенню і зневодненню шламів.

Крім цього, підприємство здійснює повний цикл виробництва регентів для обробки басейнів, промислової обробки вод відкритих і замкнутих систем водопостачання, мийки та дезінфекції обладнання харчових виробництв та інше.

Ми виробляємо реагенти з 1944 року і маємо майже віковий досвід розробок хімічних препаратів для промислової очистки води. Сьогодні ПХЗ «Коагулянт» - найбільше підприємство на території СПД в своїй галузі.

Науково-дослідна діяльність. В нашому активі – висококласна команда хіміків та інженерів. На виробництві діє сертифікована хімічна лабораторія. Ми тісно співпрацюємо з провідними хімічними підприємствами Великобританії, Германії, Італії, Індії та Китаю, а також з профільними НДІ України. Спеціалісти нашої компанії активно приймають участь у всеукраїнських та міжнародних галузевих виставках, форумах, наукових конференціях і семінарах.

01

Завод має площу понад 100 000 м², оснащений новітнім обладнанням та укомплектований сучасними виробничими лініями по виробництву реагентів для очистки води і хімічних препаратів спеціального призначення. Загальна виробнича потужність по всім типам продукції, яку виготовляє підприємство складає більше 200 000 т/рік.

02

Міжнародна сертифікація. Система менеджменту якості атестована в відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

 

03

Науково-дослідна діяльність. В нашому активі – висококласна команда хіміків та інженерів. На підприємстві діє сертифікована хімічна лабораторія. Ми тісно співпрацюємо з провідними хімічними підприємствами Великобританії, Германії, Італії, Індії та Китаю, а також з профільними НДІ України. Спеціалісти нашої компанії активно приймають участь у всеукраїнських та міжнародних галузевих виставках, форумах, наукових конференціях і семінарах.